درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

درباره ما

ارتباطات مجازی امروزه به عنوان یکی از مهمترین ابزار فناوری به شمار میرود. برگزاری جلسات مجازی آنلاین در شرکت ها و موسسات آموزشی موجب شده تا سرعت پیشروی فعالیت های روزمره انسان ها بیشتر شود. همچنین استفاده از ابزارهای مختلف نظیر موبایل، تبلت، لپتاب و انواع مختلف کامپیوتر های کوچک و بزرگ  در کنار ابزارهای متنوع دیگر موجب شده تا پیشرفت و علم و تکنولوژی بیشتر پدیدار گردد.

تیم نرم افزاری جوان فراروم در بحبوحه کرونا تصمیم به بومی سازی و تولید پلتفرمی جهت آموزش مجازی، برگزاری وبینار ها و سمینارهای مجازی، برگزاری جلسات مجازی ارگان ها و شرکت ها نماید تا اندکی از دغدغه های ارتباطات راه دور را کم کند و موجب تسهیل ارتباطات گردد. این تیم متشکل از برترین دانشگاه های ایران نظیر دانشگاه صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر و تهران میباشد و مطمئن باشید که در تمامی مراحل در کنارتان هستیم تا بهترین رویداد و جلسات را برگزار کنید و راهنمای شما در طول مسیر خواهیم بود.

سوابق ما

ما از سال ۱۳۹۰ در حوزه فناوری اطلاعات در فعالیت های مختلف کشور سهیم بوده ایم و موجب ارتقای سطح پیشرفت در سطوح مختلف شده ایم. اینک در فراروم درخدمت شما هستیم.

هدف ما

پیشرفت تکنولوژی و استفاده از علم در عمل است. ما فراروم را برای شما به ارمغان آوردیم که جلسات و کلاس های آموزشی را راحت برگزار نمایید.

چشم انداز مجموعه

یکی از مزایای این سامانه نسبت به خیلی از سامانه ها، تحت وب بودن آن است. یعنی هیچ فرقی نمیکند شما از چه سیستم عامل و یا پلتفرمی قرار هست از فراروم استفاده کنید. فراروم با همه پلتفرم ها سازگار هست و به راحتی مورد استفاده قرار میگیرد.

با فراروم امکان برگزاری جلسات داخلی شرکت ها و ارگان ها فراهم میشود. همچنین قابلیت برگزاری کلاس های آنلاین آموزشی و پژوهشی با ابزارهای آموزشی مختلف در فراروم مهیا شده است.